Українські клуби


Національний чемпіонат Кубок країни
I (1991/1992) I (1991/1992)
  1. “Таврія” (О.Заяєв)
  2. “Динамо” (А.Пузач)
  3. “Дніпро” (М.Павлов)
“Чорноморець” (В.Прокопенко)
“Металіст” (Л.Ткаченко)
II (1992/1993) II (1992/1993)
  1. “Динамо” (М.Фоменко)
  2. “Дніпро” (М.Павлов)
  3. “Чорноморець” (В.Прокопенко)
“Динамо” (М.Фоменко)
“Карпати” (С.Юрчишин)
III (1993/1994) III (1993/1994)
  1. “Динамо” (Й.Сабо)
  2. “Шахтар” (В.Яремченко)
  3. “Чорноморець” (В.Прокопенко)
“Чорноморець” (В.Прокопенко)
“Таврія” (О.Заяев)
IV (1994/1995) IV (1994/1995)
  1. “Динамо” (М.Павлов)
  2. “Чорноморець” (Л.Буряк)
  3. “Дніпро” (Б.Штанге)
“Шахтар” (В.Сальков)
“Дніпро” (Б.Штанге)
V (1995/1996) V (1995/1996)
  1. “Динамо” (Й.Сабо)
  2. “Чорноморець” (Л.Буряк)
  3. “Дніпро” (Б.Штанге)
“Динамо” (Й.Сабо)
“Нива” Він. (С.Морозов)
VI (1996/1997) VI (1996/1997)
  1. “Динамо” (В.Лобановский)
  2. “Шахтар” (В.Яремченко)
  3. “Ворскла” (В.Пожечевський)
“Шахтар” (В.Яремченко)
“Дніпро” (В.Грозний)
VII (1997/1998)  VII (1997/1998)
  1. “Динамо” (В.Лобановский)
  2. “Шахтар” (В.Яремченко)
  3. “Карпати” (М.Маркевич)
“Динамо” (В.Лобановский)
“ЦСКА” (В.Безсонов)
VIII (1998/1999) VIII (1998/1999)
  1. “Динамо” (В.Лобановский)
  2. “Шахтар” (А.Бишовець)
  3. “Кривбас” (О.Таран)
“Динамо” (В.Лобановский)
“Карпати” (С.Юрчишин)
IX (1999/2000) IX (1999/2000)
  1. “Динамо” (В.Лобановский)
  2. “Шахтар” (В.Прокопенко)
  3. “Кривбас” (О.Таран)
“Динамо” (В.Лобановский)
“Кривбас” (О.Таран)
X (2000/2001) X (2000/2001)
  1. “Динамо” (В.Лобановский)
  2. “Шахтар” (В.Прокопенко)
  3. “Дніпро” (М.Федоренко)
“Шахтар” (В.Прокопенко)
“ЦСКА” ()
XI (2001/2002) XI (2001/2002)
  1. “Шахтар” (Н.Скала)
  2. “Динамо” (В.Лобановский, О.Михайличенко)
  3. “Металург” Д. ()
“Шахтар” (Н.Скала)
“Динамо” (В.Лобановский, О.Михайличенко)
XII (2002/2003) XII (2002/2003)
  1. “Динамо” (О.Михайличенко)
  2. “Шахтар” ()
  3. “Металург” Д. ()
“Динамо” (О.Михайличенко)
“Шахтар” ()
XIII (2003/2004) XIII (2003/2004)
  1. “Динамо” (О.Михайличенко)
  2. “Шахтар” ()
  3. “Дніпро” ()
“Шахтар” ()
“Дніпро” ()

 
Клуб Чемпіон  Кубок  2-е місце  3-є місце  Фіналіст 
1. “Динамо”  11 6 2 1
2. “Шахтар” 1 5 8 1
3. “Чорноморець”  2 2 2
4. “Дніпро” 1 4 3
5. “Таврія” 1 1
6. “Кривбас” 2 1
7. “Карпати” 1 2
8. “Металург” (Д) 2
9. “ЦСКА” 2
10. “Ворскла” 1
11. “Нива” (В) 1
12.“Металіст” 1

 
  Клуб (Місто) Виграші Нічиї Програші Забито Пропущ. Очки
1 “Динамо” (Київ) 285 69 29 856 226 870
2 “Шахтар” (Донецьк) 235 81 67 743 317 728
3 “Дніпро” (Дніпропетровськ) 193 90 100 566 371 624
4 “Карпати” (Львів) 144 101 137 428 425 502
5 “Таврія” (Сімферополь) 134 98 151 454 487 465
6 “Кривбас” (Кривий Ріг) 129 98 137 387 431 463
7 “Металург” (Запоріжжя) 131 92 159 457 487 460
8 “Чорноморець” (Одеса) 137 71 92 399 319 436
9 “Арсенал {ЦСКА}” (Київ) 95 73 98 313 287 358
10 “Металург” (Донецьк) 84 55 63 257 225 307
11 “Ворскла-Нафтогаз” (Полтава) 82 52 100 264 301 298
12 “Нива” (Тернопіль) 85 55 126 290 347 281
13 “Іллічівець {Металург}” (Маріуполь) 72 50 80 242 265 266
14 “Металіст” (Харків) 77 52 95 233 301 257
15 “Волинь” (Луцьк) 67 43 100 213 309 216
16 “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) 55 52 99 215 315 214
17 “Торпедо” (Запоріжжя) 64 42 104 214 315 210
18 “Кремінь” (Кременчук) 54 40 86 182 269 181
19 “Зірка” (Кіровоград) 46 41 97 158 284 176
20 “Нива” (Вінниця) 50 39 91 169 254 172
21 “Зоря-МАЛС” (Луганськ) 40 24 86 124 265 118
22 СК “Миколаїв” (Миколаїв) 23 19 56 88 179 88
23 “Верес” (Рівне) 27 25 46 89 141 87
24 “Темп” (Шепетівка) 24 16 46 79 113 74
25 “Оболонь” (Київ) 18 15 27 66 80 69
26 “Буковина” (Чернівці) 23 18 41 69 99 64
27 “Поліграфтехніка” (Олександрія) 12 17 27 47 82 53
28 “Борисфен” (Бориспіль) 11 8 11 25 29 41
29 “Закарпаття” (Ужгород) 5 6 15 23 49 21
30 “Сталь” (Алчевськ) 3 6 17 19 48 15
31 “Нафтовик” (Охтирка) 5 3 10 12 28 13
32 “Евіс” (Миколаїв) 3 4 11 12 29 10
33 СК “Одеса” (Одеса) 3 1 14 15 32 7

Main page of Viktor Prysyazhnyuk